"Tvář anděla" (2007) Dvd

Alternate Title:The Stone Angel
UPC ID:8584022997583
Country:
Distributor:
  • Intersonic
Plot:Již jako malá se Hagar nechtěla podřizovat autoritám. Jako plnoletá neposlechla svého otce, když se vdávala za "nevhodného" muže.

Nyní nechce poslechnout ani svého syna, který ji chce dát do pečovatelského domu. V bilancování svého života již není schopna potlačovat své emoce. Uvědomuje si špatná rozhodnutí a úsudky, které v důsledku své tvrdohlavosti po celý život dělala. Na sklonku svého bytí, nemocná, ale stále hrdá, uteče. Vydává se naposledy podívat na místa, jež v ní vyvolávají krásné i trpké vzpomínky.

The Stone Angel – Tvář anděla je filmová adaptace slavného bestselleru od spisovatelky Margaret Laurence. Režisérka Kari Skogland (Štvanec IRA) si k tomuto snímku sama napsala scénář.
Director(s):
Executive Producer(s):
Producer(s):
Writer(s):
Composer(s):
Actor(s):
Genre:
Year:2007
Length (minutes):1 Hour 51 Minutes
Audio Language(s):
Audio Format(s):
  • Surround51 Surround - 5.1
  • Dolby Dolby 5.1
Age:
Region(s):
Aspect Ratio(s):
Anamorphic:
Video Format:
Purchase Store:Filmarena CZ
Type:
Purchase Date:06/16/2011
Purchase Price:69 Kč
Retail Price:69 Kč
Number of Media:1

Copy Info

1 Dominik (admin) N/A Avail  
Last Update: 12/02/2020 Twitter  Facebook  YouTube  Instagram  Tumblr  Privacy Policy GDPR  HiStats  Facebook Group Ellen Page Fans © 2006-2020 TeamEPO
news ellenpage career media interact site web fancorner profile biography quotes factsandtrivia faqs filmography demoreel awards charity otherprojects gallery videoclips audioclips messageboard fanarts fanlisting guestbook links listedat affiliates aboutepo changelog contact epofaqs legalnotice